ПОГ “Вiнницьке УВП УТОС”

Головна Прайс Документи Про нас Контакти

Підприємство об'єднання громадян "Вінницьке учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих" (ПОГ "Вінницьке УВП  УТОС") - одне з перших в системі Українського товариства сліпих.

 

Господарсько-правова форма:

Колективне підприємство, засноване на власності громадської організації, яка створюється рішенням президії ЦП УТОС. Основна спеціалізація підприємства - товари народного споживання.

 

Керівник підприємства: Ільніцький Костянтин Федорович

Перший зам. директора / юрист: Коваль Анатолій Дмитрович

Головний інженер: Галянт Михайло Іванович

Головний Бухгалтер: Донська Марина Андріївна

 

Основною метою діяльності підприємства є раціональне і якісне працевлаштування інвалідів по зору I та II груп.

ПОГ "Вінницьке УВП УТОС" створено постановою президії Центрального правління УТОС №19 від 25.10.1933 року. За минулі роки кількість працюючих на підприємстві збільшилася з 6 до 453 чоловік, з яких 248 осіб - інваліди по зору.

За роки свого існування підприємство пройшло довгий і нелегкий шлях - від кустарного виробництва до виробів сучасної конкурентоспроможної продукції, яка користується запитом не лише в Україні, але і за її межами, а саме: від сільськогосподарського інвентарю (постромки, мотузки) до виробництва інтелектуального звукового маяка для незрячих та слабкозорих людей «Mobilis», побутових електронасосів серії "VODOLEY UTOS", які мають патенти на винаходи, електроплитки „PrometeY - UTOS”, електронагрівачів трубчастих (ТЕН), побутових кип'ятильників, постільної білизни, спортивного одягу, з використанням найсучасніших технологій проектування і виготовлення виробів.

 

Основною продукцією підприємства є:

- електронасоси побутові, вібраційні серії "VODOLEY UTOS";

- електрокип'ятильники побутові, потужністю 0,7; 1,0; 1,2; 1,5 і 2,0 кВт.;

- електроплитка одноконфорочна "PrometeY - UTOS", потужністю 1,0 кВт.;

- ТЕН для електроплиток, потужністю 1,0 кВт.;

- ТЕНи водяні, потужністю від 1 до 5 кВт.;

- постільна білизна (простирадла, підодіяльники, наволочки);

- спортивний одяг;

- звукові маяки для будівель і транспорту "Mobilis".

 

Паралельно з випуском продукції підприємство займається поліпшенням побутових та житлових умов своїх працівників. В червні 2016 року 27 працівників одержали житло в сучасній багатоповерхівці, 9 квартир мають статусу гуртожитку.

На підприємстві працює бібліотека, де є великий вибір книг на різних носіях, клуб, художня самодіяльність.

Не зважаючи на нелегкий і скрутний, як для країни так і для товариства час, адміністрація підприємства робить все можливе для збереження робочих місць для людей з інвалідністю по зору, намагається удержати стабільність підприємства, націлює колектив наполегливо працювати і своєчасно реагувати на запит і пропозицію ринку.

Зупинятися на досягнутому творчий колектив не збирається, а в планах на майбутнє є випуск нових видів продукції!